O autorovi

Přes 4 roky jsem na volné noze jako programátor. Živím se vývojem informačních systému, webových stránek a automatizací procesů. Při své práci ještě stíhám prezenčně studovat softwarové inženýrství na UTB ve Zlíně. Ačkoliv jsem si zvolil Zlín, tak v tomto městě jsem se nenarodil. Pocházím z Prahy kam se velmi rád vracím. Nicméně přijde mi to jako fajn přiležitost se osamostatnit.

Roky které jsem mohl strávit jako kontraktor ve firmách nebo na volné noze na vlastních zakázkách mě naučili jak komunikovat v týmu, jak získat klienta a také mnoho dalších užitečných dovedností které mohu nyní uplatnit.

Tento blog a sociální hambuk (chápej instagram, facebook a twitter) zakládám za účelem toho, abych se mohl vypsat a uchovat si tak své vzpomínky na celou cestu kdy chci upustit od své živnosti a vytvořit produkt který bude součástí plnohodnoté firmy s mezinárodním přesahem. Dále to chci brát jako svou vnitřní motivaci, jelikož já o sobě mohu s klidem říct, že když chci, tak umím fakt být líný a celý den nic neudělat.

Za celou svou kariéru mi utkvělo několik nápadů v hlavě, z niž jsem vytáhl dva produkty a ty označuji za hlavní. První produk který je určený pro e-Commerce již mi v nějaké fázi běží a má své klienty. Druhý produkt je určený pro celý svět o kterém se chci zmíňit později. Nicméně využití má napříč celým spektrem podnikatelských odvětví.
Určitě je vhodné zmínit, že všechny produkty jsou internetového charakteru. Do offline světa jsem zatím nepronikl a zatím proniknout nechci.